Autopočítač navigace, kamera a OS Android

Neohodnoceno
 
  • 1 z 9
 

Skladný autopočítač s GPS navigací, kamerou, OS Android, WiFi a spoustou dalších vymožeností.

 
Dostupnost do 3 - 5 dnů
4 230 Kč    
Kód produktu 323
Značka LR
Kategorie Navigace a černé skříňky
 

Autopočítač s navigací, kamerou a OS Android

 

Surfování po síti 4G / 3G kdykoli a kdekoli

Pokud kolem auta nechytíte žádný wifi signál pro surfování na internetu, nezoufejte. Stačí vložit SIM kartu 3G / 4G a můžete se připojit k internetu.

Podpora 4G:

  • TD-SCDMA: 2100 (B34) / 1900 (B39)
  • WCDMA: 2100 (BD)
  • LTE: FDD, 2100 (B1) / 1800 (B3)
  • TDD 2600 (B38) / 1900 (B39) / 2300 (B40) 2500 (B41)  

Nahrávejte video HD 1080P

Nahrávejte HD video v režimu 1080P. 2.0 širokoúhlý objektiv přední kamery zachytí všechny události v křišťálově čistém HD videu. Video a zvuk jsou automaticky zaznamenávány v nekonečné smyčce a uloženy na paměťové kartě. Zaznamenejte dopravní nehody, scénické cestování, nečekané okamžiky nebo prostě cokoliv. 

GPS navigace

Obsahuje vyhledávací pole, které usnadňuje hledání adres. Indikátor omezení rychlosti - jednotka zobrazuje limity rychlosti pro většinu silnic. Předinstalovány jsou mapy s updatem zadarmo, můžete ale doinstalovat libovolnou navigaci.

Vestavěný operační systém Android 5.1

RAM1GB + ROM s kapacitou 16 GB, pro instalaci aplikace je k dispozici přibližně 0,8 GB a pro ukládání dat je k dispozici přibližně 12 GB interního úložiště.

Podpora 4G / Wifi 

Díky kartě SIM 4G a integrované síti Wi-Fi, bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte, budete mít připojení internetu, umožníte online navigaci / hudbu / film apod

Vzdálený monitor v aplikaci APP

Assistance Aplikace Remote Assist APP. Díky této aplikaci můžete zkontrolovat co se děje na kameře zařízení chytrým telefonem odkudkoliv. Stačí do chytrého telefonu naistalovat aplikaci Auto Assist vzdáleného monitoru a připojení k internetu vám umožňuje vzdáleně sledovat cestu k autu a co se stalo kolem vašeho vozu.

Monitor a budík

720P fotografie a 10s video alarm bude krátce (1-5s) odesláno do telefonu, pokud dojde k kolizi. 24 hodinová ochrana Vašeho vozu -  Pošle varování, že se "auto otřese", abyste byli v obraze.

Záznam dvojitého objektivu 

Toto zařízení disponuje má dvěma kamerami, které umožňují současně nahrávat videa ze dvou různých úhlů a mají speciální dva rozdělené pohledy.

Zadní kamera 

Pokud zařadíte zpátečku, na displeji se objeví přenos ze zadní kamery pro snazší parkování. Zároveň se zobrazí parkovací linka, která Vás navede do prázdného místa

Pozn.: Pro správnou funkci je zapotřebí správně připojit zadní kameru a také ji propojit s řadící pákou, vždy od odborného autoservisu!

Bluetooth handsfree

Díky Bluetooth handsfree můžete po párování bluetooth mezi DVR a smartphonem provádět a přijímat hovory přímo s vestavěným mikrofonem a reproduktorem

Online hudba pomocí FM transmitteru

Zařízení je vybaveno FM transmitterem pro snažší přenos hudby!

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: