VR BOX 3D 2.0 + bluetooth ovladač

VR BOX 3D 2.0 + bluetooth ovladač

Virtuální VR BOX včetně bluetooth ovladače

  • Cena: 1990 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

VČETNĚ BLUETOOTH OVLADAČE

 

VR BOX 2 si stačí pouze nasadit a dostanete se tak do zcela nového světa – například do vesmíru nebo na krásné místo, o kterém jste dosud pouze snili. S těmito brýlemi rozhodně popustíte uzdu vašim představám. Cenově velmi lákavý headset vás seznámí s prostředím virtuální reality. Budete s ním moci hrát hry pro virtuální realitu (VR), přičemž nikoli pouze na displeji telefonu, ale ve 360° světě všude kolem vás a navíc v 3D. Kompatibilní je s celou řadou smartphonů s úhlopříčkami v rozmezí 4,7 až 6 palců, zábavu si tedy mohou užít téměř všichni – stačí jen vložit telefon do zařízení a nechat se pohltit úžasnou „realitou".

Nové obzory

VR poskytuje zcela nový zážitek. Nyní budete moci volně otáčet prostorem za pomocí vaší hlavy díky integrovanému senzoru, naplno si tak vychutnáte 360° videa, filmy a další zábavný obsah.

Lehčí a detailnější headset je veden k naprosté dokonalosti a váží pouhých několik desítek až stovek gramů, přičemž nabízí široké zorné pole a vysoké nativní rozlišení, zobrazované informace jsou maximálně ostré.

Precizní ovládání je zajištěno pomocí snímání pohybu očí, takže přístroj okamžitě ví, co zrovna máte na mysli a přesně podle toho reaguje. Užijte si zábavu bez zpoždění.

Klíčové vlastnosti

Progresivní „Googles sponge" přispívající k minimalizování otlačenin a zvýšení pohodlí

Vysoce kvalitní optická soustava

Věrohodný obraz a vylepšená virtuální realita

Vhodný pro více mobilních telefonů

Vylepšený design a odnímatelný přední kryt pro snadnější použití

Technologie zabraňující nadměrnému přehřívání

Vhodné i pro osoby trpící slabou krátkozrakostí (pod 600 stupňů)

Pro pohodlnější ovládání her a aplikací lze spárovat s ovladačem či gamepadem pomocí Bluetooth plná podpora prostorového 3D zobrazení

VR BOX 2.0 Brýle jsou prémiovou verzí klasických kartonových brýlí Google Cardboard. Mezi přednosti těchto 3D brýlí patří pohodlné upevnění na hlavu pomocí popruhů, pěnové polstrování na okraji brýlí, kvalitní zpracování a kvalitnější čočky, které jsou navíc libovolně nastavitelné. Brýle jsou kompatibilní s telefony s od 3,5" palce až do velikosti 6,3" (83 mm x 163 mm - maximální rozměry podporovaného telefonu, 58 mm je minimální šířka podporovaného telefonu) a je možné používat jak se systémem ANDROID tak iOS. APLIKACE je možné vyhledat na Google Play (Android) nebo Apple Store (iOS) zadáním klíčového slova "VR" nebo "CARDBOARD" Nyní máte možnost podívat se na jakékoliv místo po celém světě tak, jakoby jste stáli přímo na místě! Pomocí aplikace "Google Streetview" v kombinaci s těmito virtuálními brýlemi je to možné! S pomocí aplikace "CardBoard Camera" je navíc možné nafotit svoje vlastní virtuální místo a prohlížet v těchto brýlích.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info