Chytré hodinky voděodolné N8

Chytré hodinky voděodolné N8

Chytré hodinky se stupněm krytí IP68 a monitorem srdečního tepu

  • Cena: 1190 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Chytré hodinky voděodolné N8

Displej IPS 240*240 s vysokým rozlišením

Vysoké rozlišení dipsleje přináší novou dimenzi užíváni hodinek. Zobrazuje více dat a má krásné, plné barvy. Na displeji je aplikovaná tvrdá folie bránící vzniku škrábanců při běžném užívání.

Pásek lze okamžitě vyměnit

Osičky pásku jsou vybaveny zámkem. Pásek je tedy možno během chvilky sundat a vyměnit za jiné barvené varianty.

Voděodolnost IP68

Odolnost vůči vodě a prachu zaručuje stupeň krytí IP68 a skvělé dílenské zpracování hodinek. Hodinky tak lze používat i při plavání , mytí rukou, a nezastaví Vás ani déšť.

Monitor srdečního tepu

Zelené světlo na spodní části hodinek měří tep pomocí indukcí pohybových změn pod kůží. Automaticky tak změří a následně spočítá krevní tlak, tep, a přenese je do aplikace.

Krokoměr

Hodinky jsou vybaveny tříosým algoritmem počítajícím kroky. Pomocí skvělého softwaru tak dokáže odfiltrovat nepřesnosti a následně vypočítat co nejprsnější hodnotu ušlých kroků.

Vysokopacitní baterie a dlouhý pohotovostní režim

Zabudovaná baterie o kapacitě 180 mAh v kombinaci s čipem snižujícím spotřebu energie zaručuje na chytré hodinky opravdu úctyhodný výkon. Doba provozu při běžném užívání tak činí 5-7 dnů a až 25 dnů v pohotovostním režimu.

Synchronizace s chytrým telefonem

Pomocí spojení přes Bluetooth hodinky přijímají upozornění aplikací, které si nastavíte. I bez telefonu v ruce budete neustále v obraze a nic Vám neuteče.

Monitor spánku

Nechte si hodinky při spaní na ruce a ráno se podívejte, jak kvalitně jste večer spali. Hodinky zaznamenají celý spánek, díky kombinaci algortimu výpočtu a konstatním monitorem tepu hodinky změří hluboký a mělký spánek. Naměřené údaje je poté možné zobrazit v aplikaci.

Další funkce:

Měření ušlé vzdálenosti, měření kalorií, budík, hledání telefonu, upozornění na dlouhé sezení, apod.

Rozměry: 46 x 35 mm ciferník, 80 x 10,7 řemínek

Kompatibilní s: android 4.4. a vyšší, iOS 8.0 a vyšší, bluetooth 4.0

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info