Yeelight LED smart bulb colorful

Yeelight LED smart bulb colorful

LED žárovka nastavení chromatičnosti (teploty) a intenzity osvětlení, závit E27, 600lm, výkon 8W

  • Cena: 699 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Chytrá LED žárovka Yeelight LED smart bulb o velikosti klasické žárovky vyniká spoustou funkcí a celou řadou nádherných barevných odstínů, které dokáže vykouzlit. Svými úžasnými světelnými efekty dodá vašemu domovu příjemnou a útulnou atmosféru. Díky technologii Bluetooth můžete tuto chytrou LED žárovku jednoduše vypínat a zapínat, snižovat a zvyšovat intenzitu svícení pouze pomocí chytrého telefonu.

Stačí k tomu jen mobilní aplikace, která je určena pro chytrá zařízení se systémem iOS nebo Android a kompatibilní s Bluetooth 4.0 Smart.

Klíčové vlastnosti žárovky Yeelight LED smart bulb

LED chytrá žárovka ovládaná dálkově z chytrého telefonu
Ovládání intenzity a barvy světla z chytrého telefonu
Různé světelné efektyKompatibilní s osvětlením Yeelight
Funkce zatřesení
Funkce časovače
Snadná instalace a zprovoznění
Dlouhodobá životnost a nízká energetická náročnost
Jedinečné funkce a vynikající světelnost

Žárovka nabízí celou řadou skvělých funkcí. Pro zábavu při party je ideální funkce zatřesení, kdy po zatřesení telefonem si aplikace sama vybere náhodný barevný odstín. Výborná je i funkce časovače, kterou oceníte zejména večer při čtení knížky v posteli. Tato funkce umožňuje nastavit čas a rychlost pozvolného ztlumení světla nebo jeho pozvolného rozjasňování. Díky tomu budete večer příjemně usínat a ráno se probouzet se simulací přirozeného západu a východu slunce.

Žárovka výborně zapadne do každého prostředí

Díky jejímu jednoduchému elegantnímu designu můžete žárovku umístit kdekoliv v interiéru, aniž by působila rušivým dojmem. Je vhodná pro čtecí a stolní lampy, nástěnná osvětlení a lustry. Mile vás překvapí svým silným a teplým světlem. Instalace žárovky a její zprovoznění je snadné, nainstalujete ji stejně jako klasickou žárovku pouhým zašroubováním do závitu svítidla. Žárovka vyniká také svou dlouhou životností a nízkou spotřebou energie.

Doplňující informace k chytré žárovce Yeelight LED smart bulb:

LED diody: colorful

Dosah: 10 m

Závit: E27

Příkon: 10 W

Světelný tok 800 lm

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info