Tlaková čisticí pistole bezdrátová 30 bar 100W

Neohodnoceno
 
  • 1 z 3
 
Dostupnost do 3 - 5 dnů
1 656 Kč    
Kód produktu 1005005565537887
Značka LR
Kategorie Příslušenství
Záruka 2 roky
 

Tlaková čisticí pistole bezdrátová 30 bar 100W

 
 

 

Funkce: 

1. Bezdrátový design: tato přenosná vysokotlaká mycí pistole má bezdrátový design, který usnadňuje řešení každodenních problémů s čištěním. Už se nemusíte starat o umístění napájecího zdroje a zdroje vody, protože jej lze volně přemisťovat kamkoli a umožňuje bezdrátové čištění kdykoli a kdekoli.

2. Velkokapacitní lithiová baterie: Bezdrátová mycí pistole je vybavena lithiovou baterií s velkou kapacitou, která poskytuje dlouhé používání na jedno nabití. Má také odnímatelný přenosný design pro snadné přenášení a skladování. 

3. Výkonný průbojník a multifunkční tryska: Tato vysokotlaká myčka aut má výkonný razník s dosahem 7-10 metrů a je vybavena multifunkční tryskou pro snadné přepínání typu stříkání. Rychle čistí nečistoty. Dávejte vždy pozor, abyste nemířili vysokotlakou vodou na lidi

4. Automatické přepínání a inteligentní ochrana: Tato bezdrátová myčka aut má více sad inteligentních modulových jader, které zajišťují stabilní, efektivní a trvalé používání celého stroje, a má také pět ochranných funkcí, jako je přebití, nadproud, nadměrné vybití, přehřátí a zkrat obvodu, aby byla zajištěna bezpečnost a spolehlivost během používání.


5. 5m prodloužená hadice: Přenosný sprejový čistič je vybaven motorem z čisté mědi a čtyřválcovým tlakovým 14 pístovým čerpadlem, které poskytuje silný výkon. To znamená, že jej můžete použít pro širokou škálu čisticích úkolů. Nabíjecí myčka aut je vybavena 5metrovou prodlužovací hadicí a je vhodná pro širokou škálu scénářů čištění. Vyznačuje se také celoobvodovým nevýbušným a izolovaným designem, který účinně izoluje proti vysokým i nízkým teplotám a tím lépe chrání uživatele.Specifikace:Materiál pistole: slitina
Typ rukojeti: Do dlaně
Materiál trysky: slitina
Materiál těla: ABS plast
Typ vodního spreje: Vodní sloupec
S přívodní hadicí: Ano, v délce 5m
Barva: Černá
Velikost: 240 x 220 x 130 mm 
Napětí: 36V
Elektrický proud: 1A
Výkon: 100W
Napájení: lithiová baterie
Kapacita baterie: 4000 mAh
Rychlost: 20000 ot./min
Maximální průtok: 4L/min
Max. vstupní teplota vody: 50 stupňů
Maximální tlak: 30BAR
Jmenovitý tlakový rozsah: ≥2,5MPa a ≤25MPa
Vstupní výkon pohonu vysokotlakého čerpadla:≤10KW
Zdvih postřiku: 7 m
Kapacita: 13 l
Délka vodní hadice: 5 m

 

Rozsah dodávky:

 
1 x vodní pistole
1 x  lithiová baterie
1 x  5m hadice
2ks x tryska
1 x  prodlužovací tyč
1 x  rychlospojka
1 x  pěnová konvička
1 x  nabíječka
1 x  sítko
 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: