Bezdrátový reproduktor Xiaomi

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Dodání 7-10 dnů (> 5 ks)
854 Kč    
Kód produktu 2492
Značka Xiaomi
Kategorie Reproduktory
 

Xiaomi vyrobilo přenosný reproduktor komunikující bezdrátově s mobilním telefonem s rozměry 15 x 6 x 2,5 cm. Díky tak malým rozměrům se stále jedná o kapesní verzi a o váze 225 g můžeme tvrdit, že je snadno přenositelný. 

Vestavěný akumulátor o kapacitě 1200 mAh nabízí až 10 hodin plynulého přehrávání. Xiaomi reproduktor obsahuje micro USB vstup skrze který je nabíjen přes micro USB - USB kabel, stejně jako je tomu u většiny mobilních zařízení. 

Na reproduktoru neleznete pouze již zmiňovaný micro USB vstup a tlačítko pro zapnutí a vypnutí reproduktoru. Pokud se do reproduktoru nebude vysílat žádná hudba déle jak 10 minut, automaticky se vypne, šetří tak baterii. Tlačítka na ovládání hlasitosti, sluchátka či handsfree a podobné, nehledejte. Vše je ovládání skrze mobilní telefon.

Reproduktor komunikuje s mobilním zařízení pomocí Bluetooth 4.0, telefony proto musí být vybavené funkcí Bluetooth 4.0 a výše. Efektivní vzdálenost pro kvalitně zřetelný přenos hudby udává výrobce do 10 m. Frekvenční rozsah se pohybuje od 100 Hz až 20 000 Hz. Náznak basů při přehrávání přes reproduktor je cítit. Zvuk je zřetelný a čistý.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: