Xiaomi Cannon 2

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Dodání 7-10 dnů (> 5 ks)
948 Kč    
Kód produktu 2498
Značka Xiaomi
Kategorie Reproduktory
 

Repráček můžete pomocí bluetooth spojit nejen s telefonem, ale i s tabletem nebo s počítačem, pokud mají Bluetooth 4.1 a vyšší. Pokud spárujete s repráčkem telefon, můžete ho využít k hlasitému hovoru, jelikož má zabudovaný mikrofon stejně jako jiné modely od Xiaomi. Při příchozím hovoru se hudba automaticky přeruší a Vy jednoduchým klepnutím na repráček hovor přijmete, aniž byste museli složitě telefon odpojovat, či vypínat repráček.

Integrovaná baterie s kapacitou 1 200 mAh zaručí až 7 hodin poslechu. Repráček snadno nabijete pomocí USB. K nabíjení můžete využít nabíječku, počítač nebo powerbanku, kterou máme v nabídce také.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Při delším stiknutí horní části reproduktoru, reproduktor vypnete či zapnete. Pokud chcete hudbu pouze pozastavit či přijmout hovor na horní část pouze krátce klepněte.Pro zesílení/zeslabení hudby horní částí jednoduše pootočíte. Můžete otočit o více jak 360°.

DOKONALÁ SPOLUPRÁCE

Důležité součásti poskytla Xiaomi dánská profesionální značka TYMPHANY.Tato spolupráce zaručí dokonalou vyváženost jak hlasové projevu tak i zvukového projevu s plnými basy.

 

Barva: bílá

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: