Vyhřívané motorkářské rukavice

Neohodnoceno
 
  • 1 z 7
 
Dostupnost Dodání 7-10 dnů
872 Kč    
Kód produktu 4000315697942
Značka LR
Kategorie Rukavice
Záruka 2 roky
 

Vyhřívané motorkářské rukavice

 

Specifikace:

Název: Vyhřívané rukavice
Barva: černá
Materiál: PU tkanina, podšívka z korálu

 

Funkce:
1. Dobrý materiál: povrch je vyroben z vodoodpudivého PU, který je nepromokavý. Když vám déšť a sníh namočí rukavice, ruce zůstanou stále suché; měkká a pohodlná podšívka z rouna a dobrý teplý efekt.
2. Uživatelsky přívětivý design: rozšířená trojrozměrná seřizovací nálepka, dlaň je neklouzavá a odolná proti opotřebení, může rychle seřídit a zvýšit sílu sevření rukou; utahovací účinek je dobrý, zabraňuje natažení studeného vzduchu, zabraňuje úniku horkého vzduchu; integrovaný design rozhraní napájecího kabelu, snadné použití.
3. Vyhřívání rukou s pěti prsty: promyšlené uspořádání vytápění, pět prstů na zadní straně ruky má připojené vyhřívání, rychle se zahřejí, provedení se závitovým vedením, měkké a jemné.
4. Teplotní spínač s dotykovým typem, lehké dotykové tlačítko, teplota může být nastavena velmi snadno, Pokud připojíte power banku 1000mAh, mohou být vytápěny po dobu asi 4 hodin (poznámka: podporuje pouze rozhraní USB 2.0 a vyšší)
5. Inteligentní design dotykové obrazovky: Kompozitní materiál palcové části ukazováčku přenáší indukci lidského těla přes rukavici na obrazovku mobilního telefonu, takže nošení rukavic můžete ovládat také telefonem

Seznam balení:
1 pár  elektrických rukavic
1 * plynulý teplotní spínač 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: